ضرورت طراحی وب سایت

 

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. چرا ؟!

امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی و دنیای وب یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین مواردی که می تواند بر روی کسب و کار شما تاثیر گذار باشد بدون شک سایت شماست. به همین دلیل امروزه طراحی سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که طراحی سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم. و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکارگیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما معتقدیم موارد زیر شیرازه ی یک طراحی سایت بدون نقص را رقم می زنند که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

1: طراحی و برنامه نویسی اختصاصی از 0 تا 100 با استفاده از زبان های مختلف طراحی وب و ابزارهای سایت ساز موجود مانند: وردپرس، جوملا، OpenCart و… .

2: بهره مندی از کنترل پنل جدید این امکان را می دهد وب سایت به طور مرتب با تکنولوژی های روز و تغییرات جدید بروز رسانی شود.

3: عملیات سئو سایت در صورت درخواست شما به طور موازی از همان بدو شروع کار (با تعرفه جداگانه) همزمان با طراحی سایت انجام می شود.

4: استفاده از سرورهای قدرتمند با مشخصات کاملاً بروز جهت میزبانی وب سایت.

از کجا شروع کنم؟

? مشاوره اختصاصی طراحی سایت ?

 

قبل از شروع هر کاری ما به شما پیشنهاد میکنه یک مشاوره اختصاصی و درجه یک را داشته باشید. هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داره. شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی سایت نیاز به مشاوره دارید تا به واسطه آن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

مشاوره:  09147021202